yükleniyor

Çağrı Merkezi / 0212 789 69 61

Silivri'de Arsa Projeleri

Anasayfa / Yazılar / Silivri'de Arsa Projeleri
Sevdiklerinizle Paylaşın

Silivri'de Arsa Projeleri

     Silivri ilçesi İstanbul'un en batı sınırını oluşturan bir yerdir.Tekirdağ iline komşu olan bu ilçede halkın geçim kaynağını oluşturan en önemli alan tarın üretimi olarak dikkat çekiyor.

    Yatırım ve projeler konusuna gelecek olursak bölgede yatırım yapan müteahhitlerin ağırlıklı olarak yerel oldukları göze çarpıyor ve 4-5 katlı binalardan oluşan siteler projelendirdikleri dikkat çekiyor.İlçe merkezinde gelişim daha çok E-5'in kuzey tarafından başlayan ve TEM Silivri bağlantısına kadar devam eden konut siteleri mevcut durumda.Bu bölgede parlayan yatırımlar arasında Sanal İnşaat ve Sinpaş gibi 2 büyük inşaat şirketi ile Kiptaş ve Toki'nin projeleri yer alıyor.

    Yerli ve yabancı yatırım alanında ise yatırımcılar arsa ve arazi alımına ilgi duymakta. Eğitim ve sağlık konularında çeşitili kurum kuruluşlar tarafından yapılması düşünülen yatırımlar ile hızlı tramvay ve metronun gelecek olması E-5 v e E-6 yolları üzerindeki Silivri'yi yüksek bir konuma getireceğe benziyor.Kanal İstanbul konusu sürekli açılıp konuşulsa da şu anlık bir projenin net elde olmaması bu ilçeyi ne kadar etkiler ama değişen koşullar ve imkanlarla ilerleyen dönemlerde güzel şeyler olur mu olmaz mı bilemeyiz!!!! Arnavutköy zamanla bir projeyle nasıl gözbebeği olduysa Silivri 'de yapılacak yatırımlar ne derece şiddetli olur zamanla göreceğiz.

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0212 789 69 61

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
ARA
WhatsApp