yükleniyor

Çağrı Merkezi / 0212 789 69 61

Silivri'de Arsa mı Ev mi Tarla mı Alınmalı?

Anasayfa / Yazılar / Silivri'de Arsa mı Ev mi Tarla mı Alınmalı?
Sevdiklerinizle Paylaşın

Silivri'de Arsa mı Ev mi Tarla mı Alınmalı?

    Arsa ve arazi yatırımında Silivri İstanbul'un hatta Türkiye'nin belkide en çok beklenti umulan yerlerinden bir olma adayı. Yatırım alanında eğer ilk kararı ''arsa'' alanında payda olarak belirlediysek bazı koşullarında göz önüne alıp değerlendirme yapmak gerekiyor. Arsanın tamamı ham mı, hangi konumda ve değerde olduğunu arattırdıktan sonra kısa yada uzun vadede bu alanda bir yatırım yapıp gelecek için adım atılabilir. Silivri’nin de yapısal olarak müsait alanları bulunmakta önemli olan bu alanların çevresinden bulup kar payımızı artırmak olacaktır.

     Eğer ''tarla'' yatırımı konusunda bir düşüncemiz varsa su havzaları, sit alanları, yüksek gerilim enerji hatları, dere yatakları vs. gayrimenkul fiyatını etkileyen faktörler başta olmak üzere önemli detaylara dikkat etmek gerekiyor. Bilinçsiz bir yatırımcı olursak art niyetli insanlar tarafından çok üzülebilir ve hayal kırıklığına uğrayabiliriz.

    Konut alanında bir yatırım yapacaksak zaten bu bölge yazlık ve tatil için ideal bölgelerden biri.Durağan bir yatırımla ev yada yazlık alıp kalabalıktan kurtulmak isteyebilirizde aldığımız konutu kira yada farklı işlemlerle kar amacı güderek kullanabilirizde. Hangi alana yatırım yaparsak yapalım ince eleyip sık dokuyarak kısa vadede kar etmenin hangi alanda olduğunu kestirip karar vermek yararımıza olcaktır.Şahsi olarak benim arsadan yana fikrim olsada her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır elbette. Yatırım yapmak isteyen pozitif negatif yönleri bulup kendi yolunu bulacaktır elbette.

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0212 789 69 61

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
ARA
WhatsApp