yükleniyor

Çağrı Merkezi / 0212 789 69 61

Silivri Konum Değeri

Anasayfa / Yazılar / Silivri Konum Değeri
Sevdiklerinizle Paylaşın

Silivri Konum Değeri

    Bir bölgenin revaç kazanamsı ve değer kazanması için bazı olmazsa olmazları olmalıdır. Ulaşım, altyapının bitirilmiş olması, çarpık kentleşmenin olmaması gibi vb... gibi nedenler biryerde fiyatları ,konum değerini etkileyen başlıca etkenler arasında yer alır.

    Silivri raylı sistem, metro, marina, liman, 3.Köprü yolları gibi yatırımlar ve yapılması planlanan projelerle beraber büyük bir avantaja sahip duruma geliyor. Birçok projenin konuşulduğu bu ilçede Kiptaş 2 Konutlarının hemen yanında 3.çevre yolunun yapılacak olması konum değerini artıran diğer etmenler arasına girmiş durumda. Silivri Marmara Denizine sahili olması ,toprak yapısının düz olması, temiz havası ,tarımsal ürünleri ,yazlık ve çiftlik tarzı yaşam için ideal bölgelerden biri olarak zaten tercih ediliyordu.

    Bu ilçede ve yakın çevresindeki Tekirdağ Limanı ve Çorlu-Çerkezköy hattındaki sanayi gelişiminin zaman içinde artacağa benzemesi ister yatırım amaçlı olsun ister eğlence gezi amaçlı olsun konum değeri artacağından ilgi göreceğe benziyor. Sonuç itibariyle bir çıkarım yapacak olursak her alanda gelişen bir bölge konum değeri olarak daha ileri bir aşamaya geçiyor ve değerlenmeye başlıyor.

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0212 789 69 61

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
ARA
WhatsApp