yükleniyor

Çağrı Merkezi / 0212 789 69 61

İlan Detay

Anasayfa / KARARLIYIZ SİZLERİ GELİBOLUDA ARSA SAHİBİ YAPMAK İSTİYORUZ
Sevdiklerinizle Paylaşın

KARARLIYIZ SİZLERİ GELİBOLUDA ARSA SAHİBİ YAPMAK İSTİYORUZ

112.500 TL

Çanakkale / Gelibolu / Demirtepe Köyü
İlan No 56702457
İlan Tarihi 03 Temmuz 2021
750
M² Fiyatı 150
Ada No 0
Parsel No 597
Tapu Durumu Hisseli
Kat Karşılığı Hayır
Krediye Uygunluk Evet
Takas Evet

Emlak Danışmanınız;

Yavuz Pirim

0530 416 73 23(Cep)
Telefon
0212 789 69 61
E-Posta
info@prmemlak.com.tr
İletişim
İlanımız ile ilgileniyorsanız, yukarıda verilen iletişim bilgilerinden emlak danışmanınıza ulaşabilirsiniz.

Açıklamalar

1915 Çanakkale Köprüsü, 'nin  ilinin  ile  ilçeleri arasında inşa edilmekte olan . 'nın ilk ve 'nin beşinci asma köprüsü olacaktır. Tamamlandığında, kısmen inşa hâlinde olan 'nun bir parçası olarak faaliyet gösterecektir. 2.023 metre orta açıklık uzunluğu ile dünyanın en uzun asma köprüsü unvanını alacaktır. Köprünün 18 Mart 2022'de hizmete girmesi hedeflenmektedirEyüp Yılmaz, köprünün inşaat çalışmalarının başlamasıyla yatırımcıların bölgeye olan taleplerinin de arttığını vurgulayarak şöyle devam etti:

"Köprünün bölgemize çok büyük katkılarının olduğunu özellikle belirtmek istiyorum ki son zamanlarda, köprü inşaatında sona doğru gelindiğinin görüldüğü şu son zamanlarda yatırımcılar bölgeye çok büyük teveccüh gösteriyorlar. İnşaat başladığı zaman başlamıştı bu ilgi, şu anda da artarak sürüyor. Bunu net olarak görüyoruz. Başta büyük otel sahipleri, farklı iş kollarındaki yatırımcılar bölgede iş yapmak istiyor, buralarda yeni iş kolları açmak istiyor. Bunu görüyoruz. Bunun tabii gün geçtikçe, köprünün bitimi yaklaştıkça daha da artacağını düşünüyoruz. Köprünün bölgemizin çehresini değiştirmeye başlamasıyla kentin ve ilçelerimizin kalitesi de artmaya başladı."

PRM emlak olarak bizde yatırım için bölgenin analizini yapıp buralarda yapılacak arsa tarla alımının  ilerisi için çok kazandıracak bir yatırım olacağını öngörüyoruz.Detaylı bilgi için bizi aramanızı bekliyoruz .

750 m2 lik parsellerimizin yolları açık yaz kış aracınızla ulaşım sorunu olmaz  deniz ve boğaz mazaralı marmara denizine çok yakın mesafede saroz körfezine 15 dk araba ile ulaşabilisiniz.Çaplı ve muvaffakatnamelidir.

Fiata ev dahil değildir.


Özellikler

Altyapı Özellikleri

Elektrik Sanayi Elektriği Su Telefon Doğalgaz Kanalizasyon Arıtma Sondaj & Kuyu Zemin Etüdü Yolu Açılmış Yolu Açılmamış Yolu Yok

Konum Özellikleri

Ana Yola Yakın Denize Sıfır Denize Yakın Havaalanına Yakın Toplu Ulaşıma Yakın

Genel Özellikler

İfrazlı Parselli Projeli Köşe Parsel

Manzara Özellikleri

Deniz Doğa Boğaz Göl

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0212 789 69 61

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
ARA
WhatsApp